Понеділок, 22 квітня

У Львові перевірили протипожежні системи у будинках. Результати невтішні

Йдеться про будинки, що мають від 10 до 16 поверхів.

На Львівщині триває позапланова перевірка житлових будинків підвищеної поверховості. Від лютого цього року працівники ГУ ДСНС перевірили 72 будинки, 60 з них не мають справної протипожежної системи. Про це під час пресконференції повідомив керівник відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту і ліцензування ГУ ДСНС України у Львівській області Максим Петрук.

Пише Твоє Місто

«Наразі перевірили 72 будинки. За результатами, вже 36 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності і подали два позови до адміністративного суду про призупинення експлуатації певних частин будинків через неналежний стан протипожежної системи. У 60 будинках протипожежна система не працює протягом довгого часу. А відновлення потребує значних коштів», – каже він.

Окрім цього, за словами Максима Петрука, мешканці або експлуататори самі часом породжують проблеми в будинках. Люди переплановують комірки та інші приміщення, а на поверхах та шафах із інженерним обладнанням залишають сміття та деякі сторонні предмети, що є порушенням в утриманні мереж та приміщень.

Загалом у місті та області експлуатують 111 багатоповерхівок висотою 26-45 м, переважно від 10 до 16 поверхів. Вони складні в архітектурно-планувальних рішеннях і тим, що мають багато інженерних мереж. Найбільше таких будинків у Львові розташовано в Сихівському районі – 37. У Шевченківському – 26, Франківському – 20, Залізничному – 9, Личаківському – 5.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: