Вівторок, 23 квітня

У Львові перевірили стан дитячих майданчиків

---------------------------3Для усунення недоліків на дитячих майданчиках, які розміщені у дворах Львова, проведено моніторинг їх стану. Зокрема, управлінням молоді, сім’ї та спорту спільно з представниками районних адміністрацій та Громадської організації «Батьки в дії» здійснено моніторинг майданчиків у дворах, де були зауваження у мешканців, які вони залишили на Е-карті дитячих майданчиків Львова (http://childfriendly.lviv.ua).

За підсумками проведення моніторингу було виявлено, що незначна частина майданчиків потребує часткової заміни існуючих елементів, а більшість дитячих майданчиків знаходиться в задовільному стані. Серед недоліків, які найчастіше зустрічалися на дитячих майданчиках, є відсутність піску в пісочницях, потреба заміни дерев’яних елементів ігрових споруд та ремонт балансирів.

Слід зазначити, що у місті станом на сьогодні облаштовано 12 нових дитячих майданчиків. Також розпочато роботи на вул. Тершаковців, Голубця-Ярова, Садова, і найближчим часом планується розпочати роботи по облаштуванню дитячого майданчика на вул. Хоткевича, 20.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: