У Львові перенесуть кінцеву зупинку одного з автобусних маршрутів

У селі Підрясне біля Львова перенесуть кінцеву зупинку для автобуса №61. Про це повідомили під час засідання комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності 22 квітня.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Раніше автобуси зупинялись на території АЗС без дотримання правил Правил дорожнього руху, тож цю зупинку забрали. Місцевий мешканець Іван Юрга вказує, що наступна зупинка громадського транспорту розташована за 2 км і використання її є не лише не зручним, але й небезпечним через те, що дорога до неї не обладнана для пішоходів.

«Майже 4 роки автобуси маршруту 61 зупинялися на місці, яке було запропоноване раніше. Тепер мешканці, зокрема школярі, мусять йти пішки приблизно 2 км по необладнаному узбіччю автомагістралі М 10 до наступної зупинки, на якій здійснюється посадка автобусів цього маршруту», – написав він. 

Натомість, за словами керівника управління транспорту ЛМР Ореста Олеськіва, у Підрясному є зарезервована земля під транспорт, де раніше було просто поле.

«Нещодавно там підприємець зробив під’їзд до ділянки, де він продає продукцію. Завдяки цьому можна буде організувати розворот автобусат та здійснювати посадку пасажирів в цій частині села Підрясне. Це 300 метрів далі за кінцевою зупинкою, яка була раніше», – зазначив Орест Олеськів.

Зазначимо, що автобус №61 курсує за схемою «с.Підрясне – вул.Шевченка (Рясне 1) вул.Шевченка (Янівський цвинтар через квазікільце) – вул. Городоцька (церква Анни) – пл. Митна – Автостанція №6 – Тракт Глинянський – с. Підбірці».

Нагадаємо, що у Львові регулярно фіксують невиконання договірних зобовʼязань на маршрутах, які обслуговують три приватні перевізники: «Фіакр», «Міра і К» та АТП-16430. Йдеться зокрема про невипуск належної кількості автобусів. Відтак, через ці порушення на перевізників з початку року наклали 155 штрафів на загальну суму 263 тис. грн.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.