У Львові паризький художник створив мурал з прикордонником, який прощається з коханою

Паризький вуличний художник Кристіан Гэмі, відомий як С215, створив у Львові мурал, присвячений прикордоннику, який прощається зі своєю коханою

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України — пише Lviv1256.

Натхненням для стінопису стала світлина фотографа Associated Press Андрія Андрієнка, на якій зафіксовано момент прощання прикордонника Віталія зі своєю коханою Альбіною на залізничному вокзалі Краматорська.

“Вдала світлина розійшлася у ЗМІ та соцмережах, згодом її сюжет взяли за основу автори муралу, який з’явився на стіні Литовської військової академії у Вільнюсі. Його намалював місцевий художник Лінас Казюленіс. А з легкої руки Міністра оборони Литовської Республіки Арвідаса Анушаускаса, який опублікував зображення муралу на своїй сторінці у Twitter, це зображення на підтримку України знову набуло величезного поширення”, – розповіли у ДПСУ.

Також мурал з цієї світлини вже є й у Львові. Тут його створив паризький вуличний художник Кристіан Гэмі, відомий як С215, який приїжджав в Україну.

За інформацією прикордонників, герой муралу Віталій наразі продовжує службу у Краматорському загоні, а Альбіна встигла евакуюватися до Польщі та повернутися назад до України. У квітні за допомогою інтернету закохані одружилися. Їх шлюб у режимі онлайн завірив начальник Краматорського прикордонного загону, який отримав таке право на час війни. Зараз Альбіна оселилася на Дніпропетровщині, де подружжя врешті змогло обмінятися обручками.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: