У Львові озвучуватимуть книжки для незрячих дітей. Як долучитися?

До 1-го лютого усі небайдужі можуть зголоситися допомогти створенню аудіобібліотеки для дітей, що мають вади зору. Волонтери озвучуватимуть навчальну та художню літературу у спеціальній студії у «Львівській політехніці».

Усіх небайдужих людей з гарною дикцією і добрим серцем запрошують долучитися до проекту Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка».

«Маємо спеціальну студію та підбірку книжок, озвучення яких дуже потребують незрячі діти. Волонтер приходитиме, відкриватиме pdf-файл та зачитуватиме книгу на запис», – пояснили організатори. Також вони додають, що у проекті можуть взяти участь усі охочі незалежно від віку, статі чи досвіду.

Основними вимогами до волонтерів є знання української мови, чітка артикуляція, наявність кількох годин вільного часу та бажання стати частиною проекту.

Щоб озвучити книгу для незрячої дитини, треба зголоситися до 1-го лютого 2017 року за телефоном: (032) 258-27-77. Запис проводитимуть у Ресурсному центрі освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка» (вул. Митрополита Андрея, 3, каб. 39).

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.