У Львові опечатують приміщення державних лотерей

Поліція просить львів’ян повідомляти про можливий нелегальний гральний бізнес.

У Львові після доручення прем’єр-міністра Олексія Гончарука працівники ГУ Нацполіції у Львівській області опечатують приміщення, де під виглядом державних лотерей можуть бути салони гральних автоматів. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє депутат ЛМР Ігор Зінкевич, пише Твоє місто.

Поліція має перевірити діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. А Державна фіскальна служба України має організувати перевірки ліцензій всіх так званих «державних лотерей».

Водночас ГУ Нацполіції у Львівській області закликає львів’ян повідомляти про заклади, де незаконно діє гральний бізнес. Зголошуватися можна на оперативну лінію 102 або у будь-який інший зручний спосіб. У поліції додають, що правоохоронці реагуватимуть на такі повідомлення негайно.

Додамо, торік юридичне управління ЛМР зверталось в поліцію з тим, аби перевірити 179 закладів, де під виглядом державної лотереї діє нелегальний гральний бізнес. Керівниця управління Гелена Пайонкевич тоді говорила, що приміщення можуть мати вивіску державної лотереї і справді продавати квитки, але водночас там розміщені заборонені гральні автомати.

Тоді в Управлінні захисту економіки ГУ Нацполіції Львівщини сказали, що порушень під час перевірок не виявили.

Правоохоронці повідомили, що загалом у Львові є 202 розповсюджувачі лотерей «Українська національна лотерея»: «Золотий кубок» – 47, «Космолот» – 42, «Лото Платинум» – 45, «Парі матч» – 5, «База бет» – 4, «Фаворит спорт» – 25, ТОТО «Фортунаlive» – 34. Також є 37 розповсюджувачів від ТзОВ «М.С.Л.»: «Лото маркет» – 25, «Лото золото» – 6, «Спортліга» – 6.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.