У Львові Онур перезамостив бруківку біля Органного залу, яку поламав спецтехнікою

У Львові біля Органного залу триває реконструкція площі та підпірної стінки, підрядна організація “Онур” перемостили бруківку, яку сама ж і поламала

Про це повідомляє ЛКП  “Львівавтодор”, передає “Еспресо.Захід“.

“Ми бачили, скільки обурення у небайдужих мешканців викликали фото бруківки, яка повилітала на території пішохідної зони біля Органного залу. Інформуємо, підрядна організація її вже перезамостила”, – пишуть у відомстві.

У Львівавтодор пояснили, що так сталося через висадку дерев та кущів.

“Наприкінці квітня на схилі біля Органного залу почалася висадка дерев, а зараз триває посадка кущів. Для проведення цих робіт знадобилася допомога спецтехніки – щоб підсипати родючий шар ґрунту та інші земляні роботи. Аби не перекривати рух транспорту та трамваїв вздовж підніжжя схилу і не створювати незручності водіям, пасажирам громадського транспорту та іншим учасникам дорожнього руху – спецтехніку вимушено пустили через пішохідну зону. Переміщення даної техніки і спровокувала розхитування бруківки на окремих ділянках саме пішохідної зони, адже дана локація взагалі не призначена для проїзду будь-якого транспорту (окрім спецтранспорту – і то в екстрених випадках)”, – кажуть у Львівавтодорі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.