Понеділок, 4 березня

У Львові оновлено перелік недобросовісних підрядників та забудовників

Львівська міська рада застерігає мешканців бути обачними і не купувати квартири у неперевірених забудовників. Аби вберегтися від придбання квартир у компаній, які ведуть незаконну діяльність, радять користуватися сайтом із картою забудов, на якому можна отримати всю інформацію про ведення будівництва.

Також міська Інспекція ДАБК оновила перелік підприємців, які зарекомендували себе недобросовісними забудовниками та підрядниками.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Зокрема, як зазначив в.о. директора Інспекції державно архітектурно-будівельного контролю Львова Тарас Павлишин, при купівлі нерухомості першочергово мешканцям варто перевіряти наявність дозвільних документів на будівництво.

«Громадяни, які хочуть купити квартиру, насамперед мають вимагати дозвільні документи на будівництво. Якщо вони мають сумніви, то вони можуть звернутись до нас, в Інспекцію ДАБК, для отримання консультації, підтвердження того, чи дійсно є такі документи, чи їх насправді немає. Наша Інспекція не може рекомендувати купувати квартири у тому чи іншому місці, тому що це неправильно. Ми можемо лише сказати чи є документи, чи немає.

Перелік недобросовісних забудовників залишається. У процесі хтось виправився та усунув порушення, а хтось новий з’явився. У нас рік часу не було права проводити перевірки, ми тільки відновили свою роботу з першого січня. Станом на сьогодні ми вже проводимо перевірки і виявляємо факти порушень. Також ми вже виграли деякі суди по знесенню”, — розповів Тарас Павлишин.

Нижче подано оновлений перелік суб’єктів підприємницької діяльності, котрі зарекомендували себе недобросовісними підрядниками та забудовниками:

  • Будівельна компанія «Ірокс»;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Ферозіт» (Ідентифікаційний код юридичної особи 37961273);
  • Львівське обласне кооперативне міжгосподарське об’єднання по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» (Ідентифікаційний код юридичної особи 03089153);
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Агентство з економічного розвитку та транскордонного співробітництва» (Ідентифікаційний код юридичної особи 40117191);
  • Обслуговуючий кооператив «Вілла Варшава» (Ідентифікаційний код юридичної особи 40435557);
  • Обслуговуючий кооператив «Престиж Умань» (Ідентифікаційний код юридичної особи 41145375);
  • Громадська організація «Наше ідеальне місто» (Ідентифікаційний код юридичної особи 36761715);
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Колібрі» (Ідентифікаційний код юридичної особи 13840517);
  • Товариства з обмеженою відповідальністю «Голуба Лагуна» (Ідентифікаційний код юридичної особи 23965705);
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Олдімстрой» (Ідентифікаційний код юридичної особи 39031261).

Також, за інформацією Інспекції ДАБК у м. Львові, суб’єкт містобудування — Кіт Микола Юрійович здійснював продаж квартир у багатоквартирному житловому будинку за адресою: м. Львів, вул. Петлюри, 7а, на будівництво якого Львівська міська рада не видавала містобудівні умови та обмеження. Відомо, що вказаний суб’єкт раніше реалізовував аналогічну сумнівну схему по вулиці Котка у Львові.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.