Вівторок, 21 травня

У Львові оголосили архітектурний конкурс на найкращий проєкт розвитку вулиці Замкової

У Львові оголосили Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проєкту пропозицію розвитку території вздовж вулиці Замкової. Замовником є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Основна ідея конкурсу – запропонувати містобудівну концепцію розвитку території, що в центральній частині Львова вздовж північних схилів парку «Високий Замок», та складається з трьох ділянок проектування і середовища вулиці Замкової. Територія опрацювання розташована у Галицькому районі міста під північним схилом Замкової гори, та межує з територією Львівського історико-архітектурного заповідника, який перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Реєстрація на конкурс стартує 13 січня, о 18:00. У межах конкурсу учасники можуть отримати премії: І місце – 300 тисяч грн, ІІ – 200 тис. грн, ІІІ – 100 тис. грн. 

Нагадаємо, що напередодні Львові оголосили початок реєстрації на Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на проєктну пропозицію стрілецького тиру та стрільбища у Великах Грибовичах (урочище «Нива») Львівської МТГ. Мета конкурсу – пошук найкращої проєктної пропозиції стрілецького тиру та стрільбища. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.