У Львові невідомі розклеїли на автобуси наліпки зі словами «Тут не поважають військових»

У Львові на кілька автобусів комунального підприємства АТП-1 невідомі люди почали розклеювати наліпки зі словами «Тут не поважають військових». Про це повідомив в.о. керівника КП Сергій Климчук — пише Tvoemisto.tv.

За його словами, такі випадки зафіксували на пл. Двірцевій, біля залізничного вокзалу.

«Ці випадки погано впливають на моральний стан усіх наших водіїв, які, наголошую, перевозять велику кількість людей. А на 29-й маршрут взагалі ніхто із водіїв не хоче виходити. Вважаю це провокаціями, адже ми представили відео цієї ситуації з камер спостереження, і водій поніс справедливе покарання щодо своїх дій», – наголосив Сергій Климчук.

Додамо, інцидент фіксують після того, як зʼявилась інформація про те, що водій автобусного маршруту №29 зачинив двері автобуса перед чоловіком з інвалідністю. Згодом керманича автобуса покарали доганою та зняли премію за жовтень. 

Нагадаємо, у водія взяли пояснення щодо цієї ситуації, а відтак, оголосили адміністративне покарання у вигляді догани та зняття премії за цей місяць. Як зазначили у львівському комунальному автотранспортному підприємстві №1, такими діями водій порушив трудову дисципліну та посадову інструкцію. Однак його вирішили не звільняти, зважаючи на те, що у місті критично бракує водіїв громадського транспорту.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.