У Львові не погодили будівництво ще однієї багатоповерхівки на Пасічній

Виконавчий комітет ЛМР відмовив товариству з обмеженою відповідальністю «Елемент 1» у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво багатоквартирного житлового будинку з комерційними приміщеннями та підземним паркінгом та зі знесенням наявних будівель. Компанія мала намір будувати житло на вул. Пасічній, 84-Б, 84-В.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Йдеться про неповний пакет документів, бо, фактично, нема даних для того, аби отримати висновок Украероруху. Згідно з законодавством, особа, яка має намір будувати обʼєкт заввишки 45 м і більше відносно перевищення аеродрому та найвищої точки посадкової площі над рівнем моря, має звернутися з зазначенням абсолютної відмітки найвищої точки запланованого об’єкта будівництва у балтійській системі висот… Ці параметри не надали, відповідно ми не можемо сформувати запит в Украерорух», – пояснив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Додамо, що, за даними Youcontrol, ТзОВ «Елемент 1» зареєстроване у Львові на вул. Пасічна у 2022 році. Основна діяльність – будівництво. Кінцевим бенефіціарним власником компанії є Роман Іконяк.

Нагадаємо, два роки тому Львівська міська рада закликала мешканців не купувати квартири в житловому комплексі Tiffany apartments від будівельної компанії «Мій Дім» на Пасічній, 84. Тоді міська інспекція державного архітектурно-будівельного контролю винесла припис про зупинення будівельних робіт, також забудовник повинен був сплатити майже 700 тисяч гривень штрафу за відхилення від проєкту. Улітку того ж року будівництво ЖК поновили після того, як забудовник відкорегував проєкт відповідно до містобудівних умов та обмежень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.