У Львові напроти Стрийського парку зведуть 14-поверхівку. Візуалізація

Йдеться про будівництво навпроти Стрийського парку, поблизу Академії сухопутних військ, а саме на вулиці Стрийській, 48.

У Львові, поблизу Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, що на вулиці Стрийській, зведуть чотирнадцятиповерхівку. Сьогодні, 28 травня, на засіданні виконавчого комітету Львівська міська рада затвердила містобудівні умови і обмеження на другу чергу будівництва комплексу LvivTech.City, яка складатиметься із офісних будівель та житлового кварталу, пише Твоє місто.

Йдеться про будівництво навпроти Стрийського парку, на вулиці Стрийській, 48. Містобудівні умови і обмеження видали на проєктування багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення, зокрема садком та підземними гаражами. Також місто дало дозвіл на знесення наявних споруд за адресою: вулиця Стрийська, 48.

Рішення на виконком виносили декілька разів, утім з формальних причин не розглядали.

Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев під час засідання розповів, що йдеться про комплекс «Львів сіті», який 50% на 50% складатиметься із офісних будівель та житла.

«Це друга черга, вся сторона по вулиці Стрийській – це офіси. Загалом комплекс 50% на 50% складатиметься із офісних будівель та житла. Концепцію розробляли польські архітектори, далі допрацьовують київські. Висотність будівель – 6 поверхів, є ряд акцентів – 9 поверхів, у найнижчій частині вулиці  є найвища будівля – 14 поверхів», – зазначив він.

Зводять комплекс на ділянці 2,9 га, забудують її на 42%. Функціональне призначення земельної ділянки – зона Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови та зона Г-2 – зона загальноміського центру відповідно до детального плану території.

За даними аналітичної системи YouСontrol ТОВ «Львів Сіті» засноване у 2015 році. Основний вид діяльності – купівля та продаж власного нерухомого майна. Кінцевим бенефіціарним власником є харків’янка Ельвіра Тєнішева, а уповноваженою особою – Олег Засадний, колишній начальник управління транспорту Львівської міської ради та директор міського департаменту «Євро-2012».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.