У Львові на житло чекає понад 2 тисячі учасників АТО

kvartyra_budynok_kliuchi_6040Станом на червень на квартирному обліку у Львівській міській раді та у списку учасників АТО перебуває 2069 учасників АТО, 46 сімей загиблих учасників АТО – мешканців м. Львова та 30 інвалідів війни – учасників АТО.

ро це сьогодні під час прес-конференції розповіла начальник міського відділу зарахування на облік, обліку, розподілу та відселення Галина Мазур. Вона також відзначила, що на сьогодні з усіх учасників АТО, які перебувають на обліку, близько 350 досі не додали до заяв посвідчення учасників бойових дій.

«У 2014 році, коли ми почали зараховувати на облік, багато учасників не мали посвідчень, а лише довідки про перебування в зоні АТО. Тепер, проаналізувавши список, може відзначити, що ще близько 350 осіб не додали посвідчення учасників бойових дій. Хоча вже ті учасники, які стають на чергу зараз, подають повний пакет документів. Тож нагадуємо тим, які, можливо, забули донести копію посвідчення, що бажано все-таки це зробити», – відзначає вона.

Нагадаємо, що для зарахування на квартирний облік у Львівській міській раді необхідно звернутись в управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та подати такі документи:

 1. Заява (із завіреними підписами охочих стати на квартирний облік).
 2. Довідка з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (додаток № 2) за останні 5 років.
 3. Акт обстеження житлових умов (видається ЛКП).
 4. Копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у приватизованій квартирі).
 5. Довідки з місця праці дорослих членів сім’ї (з інформацією про те, чи перебувають на квартирному обліку за місцем праці).
 6. Копії документів, які підтверджують родинні відносини.
 7. Копії документів, які підтверджують право на пільги (при необхідності).
 8. Папка.
 9. Паспорти усіх повнолітніх, зареєстрованих у квартирі (копії ст.ст. 1, 2, 10, 11).
 10. Копії ідентифікаційних кодів, в т.ч. неповнолітніх дітей.
 11. 11.Інформація, яка підтверджує перебування особи в зоні проведення АТО.

У разі необхідності до заяви додають також медичний висновок, довідку (витяг з рішення районної адміністрації) про невідповідність житлового приміщення встановленим санітарним і технічним вимогам, копію договору піднайму житлового приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду чи договору найму житлового приміщення в будинку житлово-будівельного кооперативу або в будинку (частині будинку), квартирі, що належить громадянину на праві приватної власності.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: