Вівторок, 27 лютого

У Львові на вулиці Івана Франка відкрили сучасний дитячо-спортивний майданчик (ФОТО)

У кожному спальному мікрорайоні Львова створюють сучасні спортивні зони та активно розбудовують спортивну інфраструктуру. Відтак на вулиці Івана Франка збудували новий дитячо-спортивний майданчик для львів’ян різного віку. Сьогодні, 7 липня, нову спортивну локацію проінспектував міський голова Львова Андрій Садовий.

Джерело: Форпост.

«На Івана місто отримало прекрасний подарунок – цей майданчик є більш продуманий, тут можуть займатись і діти, і дорослі. Головне, що все зроблено надійно. З позитивних моментів – освітлення, ми поставили завдання, щоб майбутні наші проєкти вдосконалити, щоб був відеонагляд 24 год на добу, також автоматичне відкривання-закривання дверей, можливість зворотнього зв’язку. Це коштує не дорого, але буде для наступних наших майданчиків дуже важливим. Мешканці приємно вражені, ще маємо поставити кілька лавочок, щоб вони були не на сонці, щоб усі себе почували в затишку і комфорті, поки діти бавляться. Для дітей треба створювати максимальні умови. Ми зараз робимо ставку на якість – зробити якісно і організувати догляд. Без мешканців це буде складно. Бо громада сюди інвестувала 2,5 млн грн, але це для діток і дорослих у цьому мікрорайоні прекрасна локація», – прокоментував мер міста Андрій Садовий.

IMG 6664

На вул. І. Франка, 165 облаштували дитячо-спортивний майданчик для різних вікових категорій відвідувачів з можливістю займатись фізичною культурою та спортом, а для дітей цікаво та якісно проводити дозвілля. Майданчик поділений на дві зони: дитячий майданчик для дітей віком від 3 до 12 років, для відвідувачів старшого віку встановлено спортивні ігрові елементи. На ігровому майданчику встановлено безпечне гумове покриття. Навколо майданчика встановлено огорожу, а також освітлення.

Проектувальник: ТзОВ «Макро-Будомат». Підрядник: ТзОВ «Динамо-Інвест».

«Цей майданчик повністю відповідає сучасним потребам: сучасне обладнання з мінімальним використанням заліза та більшою кількістю пластику та екологічних матеріалів, більше дерева, безпечне тришарове гумове покриття, що враховує коефіцієнт падіння дитини. Ми старалися зробити щось таке, чого ще немає у Львові, тому обирали найбільш сучасні та цікаві елементи.

Майданчик поєднує в собі як спортивну частину, так і дитячу. Одна зона зроблена для спортсменів та любителів вести здоровий спосіб життя, а друга – для дітей різного віку», – розповів Роман Синявський, директор ТзОВ «Динамо-Інвест».

IMG 6591

IMG 6591IMG 6591

Загальна вартість реалізації цього проєкту згідно з кошторисом становить 2 млн 677 тис. грн.

Додамо, що до кінця цього року міське управління спорту планує завершити роботи ще по 4 об’єктах:

Дитячо-спортивний майданчик на вул. Науковій, 2-4. Загальна вартість 2 млн. 157 тис. грн.
Дитячо-спортивний майданчик на вул. Любінській, 152. Загальна вартість 1 млн. 256 тис. грн.
Дитячо-спортивний майданчик на вул. Довженка, 10. Загальна вартість 3 млн. 089 тис. грн.
Дитячо-спортивний майданчик на вул. Дж. Вашингтона, 17. Загальна вартість 3 млн. 276 тис. грн.

«Зараз ми вирішили зацікавлювати мешканців не та кількістю, як якістю нових спортивних об’єктів. Ми хочемо, що нові майданчики були оригінальнішими, нестандартними. Зараз ми працюємо над спортивною зоною на Кастелівці, де буде арт-об’єкт. Вже домовляємося з митцями, які б могли зробити художнє покриття. Також на вул. Черемшини ми реалізовуємо громадський проєкт, в якому буде застосовано якомога більше дерева», – зазначив Ростислав Зелик, директор ЛКП «Спортресурс».

Нагадаємо, у 2020 році було збудовано 11 нових спортивних та дитячо-спортивних майданчиків та проведено половину робіт ще на 3-ох.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.