У Львові на ділянці у 20 га створять новий міський парк

У мікрорайоні Левандівка поблизу вулиць Роксоляни, Суботівської та Олесницького створять новий парк площею близько 20 га.

Як розповіла в.о. начальника управління екології Львівської міськради Наталія Партика, роботи зі створення парку розпочнуть вже цьогоріч. Зокрема, підготують землевпорядну документацію та проведуть опитування серед мешканців мікрорайону щодо планування майбутнього парку.

«Йдеться про абсолютно новий парк. У цьому районі пасувало б зробити парк зі спортивним ухилом, зокрема облаштувати якісні спортивні майданчики, тому що поруч є район малоповерхової житлової забудови. Також цей район планується надалі розбудовувати», – розповіла Наталія Партика.

За її словами, питання про створення парку буде виноситись на найближче засідання сесії Львівської міської ради, яке відбудеться 2 березня. Якщо депутати підтримають цей проект, то у мерії розроблятимуть землевпорядну документацію та встановлять межі парку.

Місце розташування нового парку. 

Місце розташування нового парку.

«Ми підготували проект ухвали про заснування цього парку і будемо виносити це питання на найближчу сесію. Згодом буде розробка землевпорядної документації, встановлення меж, визначення балансоутримувача цього об’єкту. Паралельно з цим ми можемо проводити опитування мешканців та формувати бачення, яким люди хотіли б бачити розвиток свого мікрорайону та цього парку зокрема. Коли буде затверджена документація та встановлені межі, ми будемо вже мати спільне бачення цього простору та зможемо замовити проект будівництва парку», – пояснила Наталія Партика.

Зараз ця земельна ділянка є вільною від забудови. За словами Партики, там є незначна кількість зелених насаджень, а також спортивний майданчик, який облаштували мешканці району. Чиновниця запевняє, що проектування парку відбуватиметься спільно з мешканцями, тому усі побажання будуть враховані при будівництві майбутнього парку.

Для порівняння площа Стрийського парку становить 52 га, парку імені Івана Франка – 10 га, а Парку культури – 26 га.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.