У Львові може з’явитись ще один сквер

На вулиці Івана Франка у Львові може з’явитися ще один сквер. Йдеться про ділянку площею 0,41 га, позаду палацу урочистих подій, на яку місто оформило кадастровий номер та проєкт землеустрою. Це, як запевняють у департаменті містобудування ЛМР, має убезпечити сквер від ймовірних забудов на час завершальних робіт. Відповідне рішення повинні ухвалити депутати на сесії. 

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на Львів. Містобудування

«Справжня битва за цю ділянку розпочалася ще 2010 року. І від самого початку супроводжувалася скандалами. Шматок комунальної землі для суто комерційних цілей намагалися захопити під виглядом благодійності почергово кілька організацій. Всі вони мали спільних бенефіціарів, зареєстрованих за однією юридичною адресою. А один зі створених ними благодійних фондів – фігурував у кримінальній справі», – йдеться в повідомленні. 

У 2020 році ділянку місто включило до переліку скверів Сихівського району. Після чого мешканці подавалися на Громадський бюджет, аби спільними зусиллями зробити простір для якісного відпочинку – облаштувати парк-сквер на вул. Карманського, 6а та Франка 157б.

Нагадаємо, у Львові минулого року почали підготовку матеріалів для створення п’яти нових скверів, які облаштують в різних районах міста. Тоді, окрім перехрестя вул. Івана Франка, 165 – вул. Карманського, йшлося і про такі локації: вул. Панаса Мирного, Антоновича, 115 – Гіпсова, 36, Гніздовського – Вигоди, Пекарська, 52-56 – Мечнікова, 16.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.