У Львові може з’явитись підземний паркінг біля вокзалу

Будівництво паркінгу передбачено у проекті реконструкції Двірцевої площі.

Проект реконструкції Двірцевої площі у Львові передбачає зведення біля залізничного вокзалу підземного паркінгу на 140 місць. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповіла очільниця відділу урбаністики «Інституту просторового розвитку» Олександра Сладкова.

«По геології –  все можливо, далі паркінг мусить будувати інвестор. На нашу думку, умови на площі Двірцевій є значно кращими, ніж будь-де у місті. Тут неможливе незаконне паркування – площа буде влаштована таким чином, що просто кинути машину буде неможливо, її одразу підіпруть позаду і винесуть з дороги інші авто», – сказала вона.

За словами директора «Інституту просторового розвитку» Олега Шміда, в районі паркінгу також може з’явитись місце для зберігання велосипедів. Наразі розробники створили ескізний проект паркінгу, адже він вимагає окремого проектування від майбутнього інвестора.

«Наскільки я знаю, міська рада веде активні перемовини щодо інвестора, і його ніби вже знайшли. Зрозуміло, що місце біля вокзалу викликає набагато більше інтересу порівняно із паркінгами біля університету імені Франка та на площі Петрушевича, оскільки він є найбільш інвестиційно привабливим, бо цей паркінг ніколи не буде порожнім, це однозначно», – зазначив він.

Загалом транспортне моделювання показало нестачу у 110 паркомісць на площі Двірцевій. Раніше у міськраді розповідали про плани збудувати три підземних паркінги у Львові.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.