п`ятниця, 22 вересня

У Львові люди з особливими потребами стали фотомоделями. Відео

Фотопроект з вихованцями «Карітасу» назвали «Особливі історії особливої молоді»

Вихованці соціального центру «Карітас», що опікується особами з особливими потребами, стали фотомоделями. Ще восени вони потрапили в об’єктив фотоапарату Катерини Птахи. Тож готують виставку своїх портретів, пише zaxid.net.

Вони чи не щодня збираються у своєму центрі на Святоюрській горі, щоб ділитися найціннішим ‒ часом та любов’ю. І попри те, що вже дорослі, бо кожному з них вже за двадцять, комусь і до 50, досі мають дитяче сприйняття світу. Тож навіть обідають під мультики. Однак вже у вівторок, 6 березня, вихованці «Карітасу» стануть зірками: їхні портрети з’являться на стінах обласної юнацької бібліотеки.

«На фотографіях я впізнала нашу Марічку, Настю, Богдана, Галю. Я з ними дружу. Нам всім добре!», ‒ поділилася емоціями 27-річна вихованка «Карітасу» Іванка.

У когось із них ‒ синдром Дауна, у іншого ‒ аутизм чи розумова неповносправність. І звичні речі їм даються важко. Та Андрій, до прикладу, у якого порушена психіка, може навіть заварити чай чи ввімкнути телевізор. Тому на осінній фотосесії він був незамінний помічник.

«Я був асистентом. Дуже допомагав. Каштани шукав. Літачки на Богдана пускав. На Аліну листя кидав. То для краси. І був фотомоделлю. Хоч про це не мріяв», ‒ розповів 35-річний вихованець Андрій.

Це перший фотопроект для вихованців «Карітасу». І Катерині Птасі для створення 23 особливих портретів знадобилось чотири дні.

«То не було тяжко позувати. Файно було! Весело. Я був генічний», ‒ пояснив 31-річний Павло.

Оглянути портрети особливих героїв можна буде впродовж двох тижнів в обласній юнацькій бібліотеці на пл. Ринок, 9.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.