п`ятниця, 31 березня

У Львові лікують хлопчика, який у шість років важить лише 15 кілограмів

У Львові лікують хлопчика із важкою формою раку, якого з Нової Каховки, що на Херсонщині, транспортували до лікарні святого Миколая у Львові. Через хворобу 6-річний пацієнт важив лише 15 кілограмів.

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на Перше медичне об’єднання Львова

У дитини діагностували нейробластому середостіння. Йдеться про пухлину, яка є однією з найпоширеніших і найагресивніших серед тих, які трапляються в дітей віком до 5 років. На момент перебування під окупацією Максим отримував суху хіміотерапію. 

«До нашого медичного закладу хлопчика привезли каретою швидкої допомоги місяць тому, коли той був у дуже важкому стані та важив лише 15 кілограмів. Максим був повністю паралізований нижче грудної клітки. Крім того, в нього розвинулася двобічна пневмонія та почалася кровотеча. Метастази поширилися по всьому організму дитини: вони – в голові, в кістках. Уразили й кістковий мозок», – зазначили медики.

Львівські медики стабілізували стан хлопчика. Максимко отримав 2 курси хіміотерапії, попереду – ще 4. А пізніше – трансплантація кісткового мозку. Дитина вже набрала вагу, почала відчувати ноги та рухати ними.

Нагадаємо, що львівські хірурги лікарні святого Миколая врятували ще одне немовля з дефектом перегородки між шлуночками серця.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.