У Львові курсуватиме ще один п’ятисекційний трамвай «Електрон»

19 січня Львів отримав дев’ятий, передостанній із передбачених п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв марки «Електрон». Новий вагон ще має пройти обкатку, його доукомплектують приладами автоматизованої системи оплати проїзду та присвоять інвентарний номер. Далі трамвай зможе курсувати на лінії. Про це повідомили у Львівській міській раді — пише lviv.media.

«Після проведення усіх підготовчих робіт трамвай зможе курсувати на лінії – в основному, на  маршруті №8, що сполучає Сихів та центральну частину міста. На цьому маршруті працюють і 8 аналогічних трамваїв, отриманих в попередні роки», – зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

Контракт на поставку цих трамваїв ЛКП «Львівелектротранс» уклало у вересні 2020 року. Угода передбачає і купівлю обов’язкових запчастин та витратних матеріалів для технічного обслуговування та ремонту вагонів. Перші три трамваї місто отримало у грудні 2021 року. Ще три трамваї були поставлені у 2022 році, та два – у 2023 році. Останній, десятий, трамвай місто очікує отримати у лютому цього року.

Довідково: трамвай «Електрон» T5L641 – це п`ятисекційний однопросторовий комфортний вагон з системою кондиціонування салону і кабіни водія, з пониженим рівнем вібрації та шуму, технічний рівень якого відповідає сучасним європейським вимогам до міського електротранспорту. Широкі двері і низький рівень підлоги вагону дозволяють прискорити швидкість посадки-висадки пасажирів, особливо зручні для пасажирів з дітьми та людей з обмеженою здатністю пересування.  Кількість місць для сидіння – 56, загальна пасажиромісткість трамвая – 265 осіб.

Підлога вагону в зоні дверей салону обладнана системою підігріву. Спеціальне покриття вікон зберігає тепло у холодну пору року і відбиває ультрафіолетові промені сонця у спеку. Трамвай обладнаний зовнішніми та внутрішніми відеокамерами панорамного огляду: пасажирського салону, майданчиків поблизу пасажирських дверей та зон позаду вагона.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.