У Львові ініціювали рух “Ми не купуємо у МАФах”

Колишній керівник управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш закликає львів’ян оголосити бойкот усім міським МАФам, повідомляє Форпост.

На фото – лише один із прикладів порушення. “Тимчасова” споруда, немає дистанції 5 метрів від краю проїзної частини, як передбачено законом.

Саме тому, потрібно зробити так, аби торгівля в МАФах стала не вигідною, вважає Магдиш.

“Єдиний спосіб боротьби – це широкий міський рух “Ми не купуємо у МАФах”. Так, це довше, бо до культури торгівлі повинні звикнути діти і вирости у нове покоління, яке не залазить в тюремні віконця брудних кіосків без туалетів для продавців”, – сказано у повідомленні Ірини Магдиш у Фейсбук.

Новий МАФ на зупинці на вул. Шота Руставелі, яка обслуговує 15 транспортних маршрутів

Новий МАФ на зупинці на вул. Шота Руставелі, яка обслуговує 15 транспортних маршрутів

Нагадаємо, 13 квітня на Левандівці виконавці рішення виконкому ЛМР не змогли перенести МАФ, що розташований поблизу «Супутника» на вул. Повітряній, 22а. Його мали посунути з метою проведення протиаварійних і планових робіт. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, жінка, що знаходилась всередині МАФу, після ознайомлення із документами зачинилася всередині. Також на місце прибули адвокат та представник власника споруди.

«Ця пані забарикадувалась в середині. Ми викликали поліцію та слідчо-оперативну групу. На жаль, вони не змогли зробити так, щоби вона вийшла із середини. Вся техніка була готова переносити МАФ, але поліція дала чітке розуміння, що ми не маємо права його піднімати, поки там знаходиться людина. Станом на зараз ця територія обгороджена, але ми будемо продовжувати втілювати рішення виконкому, яке має бути виконано», – сказав він.

До слова, до жовтня 2015 року Ірина Магдиш була керівником управління культури Львівської міськради, пішла у відставку після так званого “антицерковного” скандалу, коли в одному із своїх інтерв’ю виступила проти тотальної побудови каплиць і релігійних фігур. Коли пані Ірина працювала в Садового, ні про які МАФи з її вуст не йшлося. Зараз вона займає посаду спеціаліста-радника міського голови відділу юридичного забезпечення виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.