Конкретних проектів щодо створення канатної дороги наразі ще немає, але є ініціатива від мешканців Підзамче облаштувати канатну дорогу до Високого Замку.
Про це 19 грудня повідомив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський на зустрічі з приводу доцільності та можливості появи у місті канатної дороги.
За словами Юліана Чаплінського, зараз важливо ознайомитися з думкою експертів: чи це реально, чи ні. Лише потім відбуватиметься пошук інвесторів.
Під час зустрічі головний архітектор Львова зазначив, що є доручення від міського голови Львова Андрія Садового щодо створення робочої групи, яка досліджувала б це питання.
Що кажуть експерти?
Власник компанії «Doppelmayr» Міхель Допельмаєр, який є одним із світових експертів у розвитку мобільності у містах вважає, що прокласти канатну дорогу у Львові можливо.
Для реалізації проекту треба було б до 10-ти кабінок та 10-15 осіб, які б обслуговували канатну дорогу.
«В Україні немає канатних доріг. Львів стане «туристичною Меккою», якщо зробить це», – каже Міхель Допельмаєр.
Скільки коштуватиме проект?
Наразі невідомо. За словами Валерія Яшина, менеджера з продажів компанії, усе залежить від того, наскільки кабінки будуть далеко один від одного.
“На ціну також впливатиме інфраструктура навколо, дизайн кабінок, їх кількість, протяжність лінії”, – зазначив Валерій Яниш.
Нагадаємо, раніше у Львові обговорювали ідею створити канатну дорогу, яка мала б з’єднувати центр міста із Стрийським парком.
Як раніше писав 032.ua кілька років тому у Львові була спроба облаштувати канатну дорогу у парку «Знесіння». Тоді встановлення двох станцій тролейної переправи завдало збитків на 13 481 гривню. Зокрема, було знято шар ґрунту, пошкоджено трав’яний покрив, незаконно зрізано та пошкоджено дерева.
Підтримайте проект на Patreon