Понеділок, 25 вересня

У Львові готують пікетування Ратуші проти запровадження карантину

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко відреагував у ФБ на анонсоване на 19 березня пікетування приміщення Львівської міської ради: “Прочитав, що завтра вранці планується пікет Ратуші щодо запровадження карантину. Очікувана кількість людей — 1 тисяча.  От чесно. Я навіть не знаю, що на це сказати.

Джерело: DailyLviv.com

Ситуація в реанімаціях і лікарнях справді є критичною. І стає ще гіршою. Мені здається вже кожен розуміє, що треба обмежувати кількість комунікацій.  Тим паче обмеження запроваджується справді там, де є загроза скупчень. Сьогодні і вчора, окрім роботи по розгортанню нових ліжко-місць, ще спілкуємось і пояснюємо рішення. І дякую всім, хто розуміє необхідність обмежень. 

Готові пояснювати кожному. Але для чого робити річ, яка буде наражати всіх на небезпеку – не розумію.  Ось тут інформація з лікарень міста: https://zaxid.net/na_mezhi_n1515903.

А трохи раніше – кілька годин тому – Андрій Москаленко писав пост щодо роботи супермакетів “Епіцентр” у час карантину: “Кажуть, що Епіцентри інколи складно виконують рішення комісії ТЕБ і НС. Шануючи кількість робочих там місць і суму сплачених податків, маю зауважити, що прийняті обмеження стосуються всіх… І саме сьогодні така ситуація, яка змушує приймати складні рішення. Разом з керівництвом Національної поліції провели робочу зустріч з керівництвом Епіцентру щодо дотримання карантинних обмежень“. 

Яке ж це рішення міської комісії ТЕБ і НС щодо дотримання карантинних обмежень у магазинах? “Максимальна кількість відвідувачів магазинів повинна не перевищувати не більше 1 покупця на 20 квадратних метрів площі у закладах понад 200 метрів квадратних”. 

Мало хто у Львові, окрім “Епіцентру”, може дозволити собі таку виконати таку вимогу. Тому, мабуть, і пікетування зародилося. 

Відшкодовуйте бізнесу, як це роблять інші країни і не буде пікетів. Ви хочете щоб люди з голоду помирали?“, – коментує пост Андрія Москаленка користувачка ФБ. 

Натомість інша дописувачка резюмує так: “Раджу запропонувати проведення даного пікету під лікарнею де приймають хворих на Covid. Можливо, візуальний ряд, для деяких пікетувальників, буде переконливіший ніж будь- які аргументи“. Інші коментатори вважають, що підприємцям можна перетерпіти цих карантинних 10 днів.

Про те, хто і де зробив заявку на пікетування Ратуші у Львові, Андрій Москаленко не згадав у своєму пості.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.