У Львові до кінця жовтня планують відремонтувати підземний перехід на площі Митній

У Львові орієнтовно до кінця жовтня триватиме поточний ремонт підземного переходу, що веде з вул. Винниченка до площі Митної. Приблизна вартість робіт становить 700-800 тисяч гривень. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила заступниця голови Личаківської районної адміністрації Оксана Пригода.

«У нас були звернення мешканців стосовно цього переходу. Ми періодично змінювали там лампочки, які нам постійно викручували та навіть виривали з електрикою. Насправді, перехід потребує кращого вигляду, враховуючи навіть те, що в цей час туди можна спуститися під час тривоги. Так, вирішили зробити поточний ремонт – це лише відмивання стін, хочемо привести їй до попереднього стану, а також антивандальне електроосвітлення», – каже вона.

Загалом перехід мають почистити, відремонтувати сходи. Під час воєнного стану інших робіт на місці проводити не будуть, хоча раніше повідомляли, що там може з’явитися мистецький простір. 

«Розуміємо, що сходами ходити було неможливо, їх вже відремонтували. Треба ще продумати той момент, щоби під час злив води не затікали з дороги в перехід… Справді, планували, що це буде більший проєкт, але на час воєнного стану буде лише поточний ремонт. Завершити хочемо максимум до кінця жовтня», – додає вона.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.