У Львові для вагітних з Covid-19 звільнять пологовий на Мечнікова

Пологовий мають звільнити від вагітних і дітей до 8 квітня.

Т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько каже, що вагітних із коронавірусною інфекцією у Львові прийматиме перший міський пологовий, що на Мечнікова. Про це Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі ЛОДА у відповідь на запит.

Пологовий на Мечнікова прийматиме породіль і зі Львова, і з області. Хоча з початку епідемії, каже Андрій Васько, у кожному пологовому стаціонарі підготовлені палати-ізолятори, куди госпіталізують пацієнток із ознаками ГРВІ. Наразі вагітних із діагностованим Covid-19 у Львові немає.

«Усі породіллі із ознаками ГРВІ будуть госпіталізовуватись на Мечнікова, але якщо це ургентна госпіталізація і невідкладний стан, то таких пацієнток везтимуть у найближчий до них заклад, що зможе надати допомогу. Для цього і палати-ізолятори», – говорить Андрій Васько.

Оскільки пологовий на Мечнікова визначений як інфекційний пологовий, то інших пацієнток, окрім тих, які мають підозру на коронавірус або ознаки ГРВІ, він не прийматиме. Звільнити стаціонар пологового мають до 8 квітня.

Андрій Васько додає, що у перший пологовий також перевезуть обладнання, якого бракує для хворих з коронавірусом, а медики, так само, як в інфекційній лікарні, будуть забезпечені індивідуальним захистом. Також на Мечникова відкомандирують спеціалістів, яких там може бракувати для лікування коронавірусу, і нададуть тести на COVID-19.

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.