Понеділок, 4 березня

У Львові демонтують та перенесуть один із ринків. Яка причина та куди

У Львові демонтують та перенесуть ринок «Світлиця», що на вулиці Миколайчука. До кінця року підприємці повинні самостійно демонтувати мафи за свій кошт. Про це в коментарі  Tvoemisto.tv повідомив керівник департаменту містобудуванння ЛМР Тарас Кубай.

«Для того, щоб не збурювати підприємців і дати їм можливість продовжувати підприємницьку діяльність ми провели ряд перемовин, щоб перенести ринок. Було визначено декілька локацій, щоб перенести його діяльність. Звичайно, не в тому обсязі, у якому діяв ринок, оскільки він був більшим за ту земельну ділянку, яка була в них в оренді», – зазначив він.

За його словами, у департаменті зупинилися нга локації, що розміщена трохи нижче ніж існуючий ринок, ближче до вулиці Грінченка. Процедуру демонтажу мафів вже розпочали.

«Ця процедура вже триває, оскільки в червні прийняли рішення виконкому щодо демонтажу ринку. Частково ринок вже демонтований і є домовленість із підприємцями, що до кінця року вони повністю демонтують місця, де здійснюють підприємницьку діяльність», – пояснив Тарас Кубай.

Зазначимо, що проєкт реконструкції вулиці Миколайчука розробляють проєктанти з нашого комунального «Інституту просторового розвитку». За словами директора Ростислава Білінського, на сьогодні вони на завершальному етапі – стадія техніко-економічного обґрунтування, проєктні роботи виконані на 70-75%.

Нагадаємо, що на реконструкцію вулиці Івана Миколайчука у Львові заклали 21 мільйон гривень. У межах робіт планують збудувати трамвайну колію від вулиці Замарстинівської до вулиці Мазепи.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.