У Львові боротьба з корупцією не припиняється

Співробітниками управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Львівській області спільно з працівниками військової прокуратури Західного регіону України та ГУ БКОЗ СБ України, проведено заходи в результаті яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне правопорушення за ознаками складу злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. В ході проведеної роботи задокументовано понад 60 фактів неодноразового систематичного вимагання та отримання службовими особами Львівської митниці ДФС неправомірної вигоди на загальну суму понад 10 тис. доларів США  за не створення штучних перешкод під час переміщення товарів через державний кордон України. 29.02.2016 затримано посадовця Львівської митниці ДФС, якому оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.368 КК України. При проведенні обшуків в робочих кабінетах митного поста  «Львів-Аеропорт» Львівської митниці ДФС вилучено грошові кошти на загальну понад 21000 грн.

За матеріалами управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Львівській області прокуратурою складено протокол про вчинення адміністративно-корупційного правопорушення передбаченого ст. 172-6 КУпАП, працівником однієї із районних ДПІ Львівської області. За результатами розгляду справи судом накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Львівській області звертається до мешканців м. Львова та області з проханням, щодо надання  інформації про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Львівській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, звертатися за номером телефону 297-36-09.

У письмовому вигляді скарги та звернення просимо надсилати на адресу  начальника управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області (79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.