У Львові біля Цирку висадили райські яблуні та бузок

У рамках ревіталізації площі перед Цирком у Львові висадили близько 30 дерев та кущів.

derevka

18 жовтня у Львові біля Цирку, що на вулиці Городоцькій, 83, висадили дерева та кущі. Як розповіла начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова, гроші на саджанці, у розмірі 25 000 грн, виділили у рамках втілення проекту відновлення площі.

«Загалом біля Цирку з’явиться 5 робіній псевдоакацій, 2 райські яблуні, 2 плакучі ліщини, 2 верби білі (плакучі), 2 козячі верби, 12 кущів бузку (трьох кольорів) та 4 кущі скумпії», – розповіла Олександра Сладкова.

Також начальниця відділу урбаністики у ЛКП «Інститут просторового розвитку» додала, що для висадки дерев і кущів використали близько 1000 грн із загальноміського спільнокошту через непередбачувані витрати на дренажні системи. «Виявилося, що у кількох лунках був бетон і потрібно було влаштувати дренажні труби. Також за ці кошти ми придбали 6 кущів бузку, які сьогодні, 19 жовтня, плануємо висадити у сквері, де буде пам’ятник Антоничу», – зазначила Олександра Сладкова.

Додамо, що на площі перед Цирком демонтували старе покриття та замостили поверхню римським каменем двох кольорів.

Також наразі тривають роботи у сквері, поблизу Цирку, де планують відкрити пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу.

Нагадаємо, 11 лютого депутати Львівської міської ради затвердили бюджет розвитку міста Львова на 2016 рік. Передбачили там кошти і на площу перед Львівським цирком.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.