п`ятниця, 14 червня

У Львові біля Стрийського ринку намалюють місця для паркування автівок і смугу для велосипедистів

З такою пропозицією звернулись мешканці, і міська комісія безпеки дорожнього руху підтримала цю ініціативу.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Міські автобуси, які там курсували раніше, змінили маршрут і зараз цю смугу не використовують. Натомість там мають облаштувати велоінфраструктуру та впорядкувати паркування. З такою пропозицією звернулись мешканці, і міська комісія безпеки дорожнього руху підтримала цю ініціативу.

Як зауважили в управлінні вуличної інфраструктури ЛМР, на вул. Волоській смуга вздовж Стрийського ринку у напрямі від центру міста багато років була призначена лише для руху громадського транспорту. Поступово маршрути змінювали рух і кілька місяців тому за зміненою схемою поїхав останній з маршрутів, що тут курсував – №53. Відтак, тепер ця смуга не використовується. По іншій смузі приватний транспорт рухається в напрямі до центру міста. Облаштовувати тут двосторонній рух не доцільно, оскільки вул. Снопківська, в яку переходить вул. Волоська, теж одностороння в напрямі до центру.  А в напрямі від центру міста водії їдуть по вул. Франка.

Натомість на просторі цієї смуги є можливість облаштувати місця для паркування та смугу для велосипедистів.

«Зараз паркування вздовж Стрийського ринку організоване з виїздом автівок на тротуар. І це створює незручності для пішоходів. А тепер паркування впорядкують, ринок матиме місця для машин доставлення товарів.

Також на цій локації є можливість покращити інфраструктуру для велосипедистів. Зараз на вул. Волоській є двостороння велодоріжка, що пролягає по тротуару. Однак, вона не дуже зручна для руху в обидва напрями. Тому було вирішено розділити напрями: чинну доріжку залишити для руху від центру міста. А на проїзній частині облаштувати окрему велосмугу в напрямі до центру міста», – пояснив керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

Посадовець додав, що загалом ці зміни призведуть до покращення руху на перехресті вулиць  І.Франка —  Снопківська  — Людкевича — Волоська- Кубійовича. Також забудовник, який здійснює будівництво біля цієї розв’язки, має впорядкувати там громадський простір. 

Розробити нову схему організації дорожнього руху з урахуванням паркування та велоінфраструктури мають до середини квітня наступного року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.