п`ятниця, 1 березня

У Львові біля будинку утворилося провалля (ФОТО)

У Львові на вулиці Перемиській, 14 у дворі будинку мешканці нарікають на провалля, яке щоразу збільшується. Про це повідомила Лариса Буймола у спільноті “Гарячої лінії” у Facebook — пише Варта1.
“В палісаднику перед будинком утворилася яма, яка з кожною годиною збільшувалася, поглинаючи всі квіти, що росли на цьому місті та утворюючи порожні ходи. Мешканці будинку були надзвичайно стривожені цим, дзвонили на гарячу лінію, ЖЕК. “- написала жінка.
Провалля утворилося ще на свято в День Незалежності.
”З кожним днем яма збільшувалася. Інформація дійшла і до Франківської адміністрації. Відповідальні з Франківської адміністрації приходили, дивилися, старалися вияснити причину і т.п. Так відбувалося майже тиждень. В той час утворювалися тріщини, знову обвалювалася земля. Нарешті прислали бригаду ремонтників, які може попрацювали тиждень, бо йшли дощі. Відсипали землю в мішки, яких так багато, що й на фото не поміщається. А потім, коли встановилася гарна сонячна погода, всі пропали.” – додала жінка.
В адміністрації відреагували, проте повністю не вирішили проблему.
“Уже 6 вересня прийшов хтось з держадміністрації подивився на яму. Очевидно були якісь вказівки, бо приїхали з технікою 9 вересня витягнули 2 кільця (а провалився майже весь колодязь, там в ямі ще лишилося 1кільце над землею в глибині ями і 2 під землею в самій ямі) і на тому кінець.” 
 Сьогодні яма стала неймовірно великою глибиною може 5м і шириною десь 3-4м. 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.