У Львові біля аеропорту планують звести триповерховий торговий центр

Поблизу аеропорту у Львові планують звести триповерховий магазин. 31 серпня на засіданні архітектурно-містобудівної ради повторно розглянули проєкт нового будівництва магазину у 9-му Скнилівському провулку, 3а та 3в.  Під час голосування більшість членів ради його підтримали.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Йдеться про будівництво на перетині Скнилівського провулку і вулиці Щирецької. Це неподалік від Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького та проєктованої Ряшівської, яку планують добудувати уже впродовж 13-ти років.

Фото із відеопрезентації на містобудівній раді

Будівлю нового ТЦ хочуть звести триповерховою. На перших двох поверхах заплановані два магазини, а на третьому допоміжні приміщення. Під час попереднього слухання проєкту у членів комісії були зауваження щодо гостьового паркінгу, а під час цього – архітектори зауважили, що на перших двох поверхах, де заплановані магазини, немає туалетів. Також архітектори мали зауваження щодо облаштування проїздів для евакуації у разі надзвичайної ситуації.

Головна архітекторка проєкту запевнила, що усі зауваження врахують. Перед будівництвом забудовник ще має отримати містобудівні умови і обмеження, їх затверджують під час засідання виконавчого комітету.

Розробник проєкту ТзОВ «Фірма «Інтербуд». Замовником проєкту є Яцишин Н. У 2017 депутати Львівської міської ради погодили Яцишину Н. проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та надання в оренду у 9-му Скнилівському провулку, 3в.

Нагадаємо, що поблизу аеропорту також збудують багатоквартирний житловий комплекс. Весною цього року виконком видав містобудівні умови та обмеження на нове будівництво на вулиці Скнилівській. Також виконком погодив будівництво офісного центру з підземним паркінгом на вулиці Скнилівській.  Окрім цього, торік у грудні Львівська міська рада затвердила викупну ціну земельних ділянок, які необхідні місту для будівництва вул. Ряшівської. На викуп 14 ділянок потрібно понад 2 мільйони гривень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.