Понеділок, 26 лютого

У Львові бельгійські хірурги безкоштовно встановили імпланти дітям із вадами слуху

У Міській дитячій клінічній лікарні Львова лікарі з Бельгії разом з місцевими колегами 5-9 вересня проводили безкоштовні мікрохірургічні операції на вусі, в тому числі кохлеарні імплантації, які в Україні є рідкісними.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради — пише НТА.

«На сьогодні вдалося успішно прооперувати 8 дітей з різних куточків України з різними патологіями слуху. Діти почуваються добре. Вперше у Львові була виконана кохлеарна імплантація, отож троє дітей отримали шанс чути та розвиватися, як і їхні однолітки. Також колеги з Бельгії надали консультації нашим маленьким пацієнтам. Завдяки бельгійським колегам ми запускаємо великий процес вдосконалення в дитячій отохірургії Львова і сподіваємося на подальшу співпрацю», – зазначила керівниця проєкту, лікарка-отоларинголог дитячої лікарні Мар’яна Черкес.

Також у Львові протягом п’яти днів лікарі з Бельгії, із Saint-Luc University Hospital у Брюсселі, разом з місцевими колегами проводили безкоштовні мікрохірургічні операції. Бельгійські лікарі провели мікроотохірургічні втручання для маленьких пацієнтів з повною глухотою, кондуктивною втратою слуху, вродженими вадами слуху, хронічними захворюваннями вух, що вимагають оперативного лікування для відновлення слуху.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.