У Львові бандити разом з поліцейськими викрадали людей

4059
У Львові бандити разом з поліцейськими викрадали людей

Зловмисники викрадали і незаконно утримували самотніх людей з метою заволодіння їхнім житлом

У Львові бандити разом з поліцейськими викрадали людей

Правоохоронці 2 серпня викрили групу осіб, які в злочинній змові з працівниками поліції викрадали і незаконно утримували самотніх людей з метою заволодіння їхнім житлом. Людей тримали в інших приміщеннях, підробляли документацію на право власності на квартири.

Зараз затримали п’ятьох учасників банди. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

«При одночасному проведенні 11 санкціонованих судом обшуків звільнений потерпілого, квартирою якого шляхом підробки документів, заволоділи шахраї. Як з’ясувалося, чоловіки насильно утримували в іншому приміщенні проти волі близько місяця. Також правоохоронцями вилучено значну кількість документів на різні житлові приміщення, засоби зв’язку та інші речові докази, а також в порядку ст. 208 КПК України, затримано п’ять основних учасників зазначеної злочинної групи», – йдеться в повідомленні.

Розслідування ведеться за ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах або шляхом незаконних операцій з використанням електрообчислювальнои техніки), ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади та службових повноважень працівником правоохоронного органу). Зараз проводяться першочергові слідчі дії для встановлення всіх учасників вказаного злочинного угруповання.

Злочинцям повинні оголосити підозру і вибрати запобіжні заходи.