Понеділок, 4 березня

У Львові активісти остаточно пообіцяли заблокувати концерт Ірини Білик

У Львові представники націоналістичних організацій пообіцяли заблокувати концерт Ірини Білик, який запланований на 6 березня у львівській Опері.

Про це під час прес-конференції 26 лютого повідомив активіст «Добровольчого руху ОУН» Антон Петрівський, пише zaxid.net.

Причиною блокування концерту стало те, що співачка у 2015 році відвідувала Крим і у 2017 році була гостею заходів відзначення ювілею співака Філіпа Кіркорова, які, зокрема, проходили і в Кремлівському палаці в Росії.

«Ми кілька разів зв’язувалися з продюсером Ірини Білик і ставили просту вимогу, щоб співачка визнала Росію країною-агресором, а Крим – окупованою територією. Минулого тижня я мав розмову з продюсером і він сказав, що Ірина Білик не робитиме такої заяви», – повідомив ZAXID.NET Антон Петрівський.

Окрім обіцянки заблокувати концерт представники низки ГО, зокрема «Добровольчого руху ОУН», «Спротив Романа Шухевича» та «Дух нації», звернулися до гендиректора Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василя Вовкуна, в якому просять не допустити проведення концерту.

«Якщо ж керівники Опери не скасують концерт, то ми його заблокуємо. Як саме – будемо радитися. Найімовірніше це буде мирний протест, ми не впускатимемо глядачів у приміщення, як це робили раніше», – повідомив Антон Петрівський.

Після погроз львівських активістів, Ірина Білик та її продюсер почали активно публікувати у соцмережах інформацію допомогу у зоні АТО і фото з атовцями

Після погроз львівських активістів, Ірина Білик та її продюсер почали активно публікувати у соцмережах інформацію допомогу у зоні АТО і фото з атовцями

Водночас, як пояснили ZAXID.NET у львівській Опері, рішення про скасування не прийняли, проте зараз у адміністрації це питання вирішують і повідомлять остаточний результат за день-два.

Нагадаємо, що вперше активісти заявили про блокування концерту на початку лютого. Після цього Ірина Білик на своїй сторінці написала постпро допомогу дітям атовців, аби уникнути зриву концерту. Активісти націоналістичних організацій назвали допис цинічним і додали, що співачка «прикривається дітьми», уточнивши, що вона повинна чітко визнати Росію країною-агресором і Крим українською окупованою територією, якщо ж ні, то концерт у Львові не відбудеться.

Нагадаємо, що це не перша вимога до виконавців, які планують свій виступ у Львові. Раніше Іван Дорн процитував гімн України, щоб уникнути зриву концерту у Львові, активісти заблокували концерт співака Макса Барських за його виступи у Росії. У жовтні у Львові заблокували проведення концерту Сергія Бабкіна, оскільки він неодноразово виступав у Росії та в анексованому Криму.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.