У Львові 16-річного хлопця укусив кажан, який уночі залетів у прочинене вікно

У Львові посеред ночі 16-річного хлопця укусив кажан, коли той спав у своїй квартирі. Юнака госпіталізували у лікарню та надали всю необхідну допомогу.

Джерело: Tvoemisto.tv.

За словами лікаря з медицини невідкладних станів ПС №4 станції «Львів» Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Назарія Глови, 16-річний хлопець уві сні почув, що йому «щось лазить по шиї». Юнак намагався це забрати рукою й відчув укус за палець.

Оскільки кажани переносять різні захворювання, підлітка госпіталізували у львівську лікарню Святого Миколая, що у Першому ТМО.

Як зазначили Тvoemisto.tv у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, кажан залетів у помешкання через залишене на ніч відчинені вікно. Хлопець мешкає на третьому останньому поверсі, поруч є дерева, тож, ймовірно, що там завелися кажани.

Нагадаємо, що у Львівський області зареєстрували випадок ехінококозу печінки у дитини 12 років. Зі скаргами на різкий біль у правому підребер’ї дитина поступила у хірургічне відділення стаціонару. Під час УЗД-діагностики діагностували кісти печінки. Після лапароскопічного оперативного втручання вміст кісти скерували в паразитологічну лабораторію Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, де підтвердили діагноз «Ехінококова кіста печінки». Фахівці встановили, що у домашньому осередку ведеться домашнє господарство, є свині, кози, корова та собака, що могло бути джерелом інфікування.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.