У Львові 15-річний підліток вчинив самогубство на колії та зазняв його на камеру

11 травня о 2:43 год. черговому по станції Підзамче надійшло повідомлення від машиніста поїзда №43 Івано-Франківськ – Київ про те, що смертельно травмовано невідомого чоловіка.  Побачивши людину на колії, машиніст застосував екстрене гальмування, однак попередити наїзд не вдалось. Під час огляду місця події залізничники та правоохоронці знайшли у речах потерпілого, 15-річного школяра, фотоапарат із відеозаписом, на якому хлопець прощається із рідними та говорить про намір скоїти самогубство.

Шановні громадяни! Львівська магістраль вкотре закликає вас дотримуватись правил поводження на об’єктах залізниці, бути розсудливим та зважати на безпеку інших людей, адже подібні вчинки – не лише вірна та страшна смерть для самогубця, але й небезпека для життя багатьох людей, які перебувають у потязі. І через нерозсудливість та необдуманість вчинків на залізницях України щорічно гинуть понад 400 сторонніх осіб!

Нагадаємо, за 4 місяці поточного року через власну необережність та нехтування правилами поводження на об’єктах залізничної інфраструктури на Львівській магістралі травмувались 35 сторонніх осіб, 22 із них – смертельно.  Серед травмованих 2 дітей віком до 16 років, одна дитина внаслідок травм загинула.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.