На сьогодні гаряча вода подається до 1045 житлових будинків Львова. До 1 липня комунальники планують відновити постачання ще для 43 будинків у Франківському районі та 41 будинку в мікрорайоні Новий Львів.
Для мешканців Залізничного району та мікрорайону Рясне гаряча вода повернеться з 30 червня. Саме там гідравлічні випробування теплових мереж розпочалися 16 червня, і зараз тривають перевірки міцності та надійності трубопроводів, пише ЛМР.
Щорічні гідравлічні випробування теплових мереж у Львові цього року стартували 11 травня. Попри те, що спочатку завершення всіх робіт і відновлення гарячого водопостачання планувалося на червень, значну частину випробувань та ліквідації виявлених дефектів вдалося провести раніше. Завдяки цьому гаряча вода повернулася до багатьох будинків ще у травні.
Про це повідомило ЛМКП «Львівтеплоенерго».