У львівських школах у новому навчальному році буде гнучкий розклад занять

За рекомендаціями головного державного санітарного лікаря, у школах міст, у яких дозволено розпочати навчальний рік, повинен бути гнучкий розклад занять, аби уникнути скупчень та зменшити кількість людей, які водночас перебувають у закладі.

Про це в ефірі на радіо «Люкс FM» повідомила головна освітянка Львова — начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик.

«Львів перебуває в помаранчевій зоні за рівнем небезпеки поширення COVID-19, що дозволяє нам відкрити школи. Однак, відповідно до рекомендацій державного санітарного лікаря, має бути гнучкий розклад занять, і батьки повинні зрозуміти, що уроки не можуть розпочинатись в одній годині. Керівники шкіл уже адаптували розклади: одні розпочинатимуть уроки о 8 години, інші – об 11 чи навіть 12, щоб зменшити кількість дітей, які водночас перебуватимуть у закладі», — зазначила Зоряна Довганик.

Вона також додала, що в міських закладах освіти розроблено спеціальний механізм продовження навчання, в разі підтвердження захворювання на COVID-19 у школяра чи працівника школи.

«Якщо в дитини, яка навчалась у класі, виявляють коронавірус, тоді весь клас іде на самоізоляцію на 2 тижні. Те ж стосуватиметься й працівника школи. Але необов’язково, аби вся школа призупиняла освітній процес — можливо, лише окремі класи. Тоді навчання відбуватиметься з використанням дистанційних технологій. Ми впродовж літа проводили тренінги для вчителів, щоб за необхідності можна було повернутися до навчання на освітніх онлайн-платформах», — додала посадовиця.

До слова, вчора у Львові тимчасово призупинили роботу дитячого садочка № 135 через підтвердження коронавірусу в одного з працівників закладу. Тепер усі його вихованці та фахівці повинні впродовж 2 тижнів перебувати на самоізоляції.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.