У львівських школах планують заборонити продавати фаст-фуд

У місті створили робочу групу, щоб зробити харчування в школах більш здоровим.

Сьогодні, 26 грудня, депутати Львівської міської ради підтримали петицію про заборону продажу у школах міста фаст-фуду. Відповідне рішення підтримало 50 депутатів, пише Твоє місто.

Електронну петицію про заборону у школах міста шкідливої їжі опублікував 30 вересня на сайті петицій Андрій Волинець. 15 листопада вона зібрала 500 необхідних голосів.

«Щодня діти у школах неконтрольовано вживають шкідливу їжу. Майже в кожній шкільній їдальні у вільному продажі для всіх дітей є чіпси, снеки, вафлі, інші продукти з барвниками, емульгаторами та небезпечними добавками, які безжалісно нищать здоровя дітей», – йдеться у повідомленні.

Автор петиції Андрій Волинець зазначає, що відповідні рішення про заборону снеків уже прийняли депутати Дніпра та Києва. А також в інших обласних та районних центрах неодноразово піднімали це питання.

Також під час сесії керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик повідомила, що ще до затвердження петиції у місті створили робочу групу, до складу якої увійшли представники Держпродспоживслужби, медики і підприємці, які обслуговують буфети. Комісія зараз займається вивченням асортименту буфетів львівських шкіл для того, щоби зробити харчування в закладах освіти більш здоровим.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: