У Львівському університеті МВС застрелився молодий курсант: подробиці

Про трагічний випадок у Львівському університеті МВС стало відомо зранку 20 березня. Попередньо відомо, що самогубство курсант другого курсу університету скоїв 19 березня. Офіційні джерела причини таких дій молодого хлопця не розголошують.

Журналістка 032.ua вирішила розповісти перші подробиці жахливого інциденту.

Першими про трагічний інцидент повідомили у телеграм-каналі “Кадет – Інфо”. Автори каналу опублікували фото, які підтверджують цей випадок. Окрім цього розповіли і про попередні причини самогубства курсанта.

“Причиною даного випадку курсанти зазначають погрози декана факультету у бік курсанта. Гнатюк (фамілія декана) погрожував, що до кінця випуску свого (ще більше півтори роки) курсант буде перебувати на каразмі та без звільнень. Слід зазначити, що саме в цей наряд на передодні хлопця поставив саме Гнатюк. Причиною цього слугувала відмова курсанта від постійних публікацій активності факультету у соціальних мережах”, – написали в телеграм-каналі “Кадет – Інфо”

До слова, редакція 032.ua зазначає, що це лише слова інших курсантів. Офіційно цю інформацію не підтверджують в університеті. Наразі правоохоронці відкрили кримінальне провадження та проводять розслідування цієї справи.

Відомо також, що курсант ЛьвДУВС скоїв самогубство під час наряду. У ЗМІ кажуть, що студент вистрелив з рушниці АКС-74У, яку курсантам видають під час добових чергувань на окремих постах.

У телеграм-каналі зазначили, що інші курсанти університету розповіли і про передсмертну записку, яку залишив хлопець. Кажуть, що в тій записці курсант розповів про всі причини своїх дій, однак вона десь зникла.

Подробиці самогубства курсанта у Львові, Фото - "Кадет - Інфо"

Подробиці самогубства курсанта у Львові, Фото – “Кадет – Інфо”

Журналістка 032.ua телнефонувала у пресслужбу поліції Львівщини, однак там коментувати інцидент відмовилися, натомість попросили зателефонувати у пресслужбу львівського університету внутнішніх справ.

У пресслужбі Львівського університету МВС підтвердили трагічний випадок. Розповіли, що поліція відкрила кримінальне провадження та встановлює усі причини загибелі студента.

“Колектив університету висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого здобувача вищої освіти. Сумуємо разом із вами та поділяємо ваш біль. Всі обставини події з’ясовують правоохоронці в рамках розпочатого кримінального провадження. Крім того, за фактом смерті курсанта 2-го курсу проводиться службове розслідування”, – написало у пресслужбі ЛьвДУВС.

Додамо, що згодом у телеграм-каналі “Кадет – Інфо” опублікували фото гільзи, з якої, ймовірно, застрелився студент.

Гільза, з якої, ймовірно, застрелився студент, Фото - "Кадет Інфо"

Гільза, з якої, ймовірно, застрелився студент, Фото – “Кадет Інфо”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.