У львівському трамваї встановили перший апарат для продажу квитків

Платіжний термінал місяць працюватиме в тестовому режимі у трамваї №3

Від сьогодні, 28 жовтня, в одному львівському трамваї №3, що курсує від площі Соборної до Аквапарку, встановили платіжний термінал. Через цей апарат можна придбати квиток як готівкою, так і банківською карткою. Наразі термінал працює у тестовому режимі. У грудні в ЛКП «Львівелектротранс» скажуть чи пройшов випробування термінал, пише zaxid.net.

Термінал EasyPay, який встановили у вагоні №1203, трамвая третрього маршруту, можна використовувати не тільки для купівлі квитка. Ним можна скористатися для оплати комунальних послуг. Також через цей платіжний термінал можна поповнити мобільний рахунок чи провести банківські операції.

Загальний платіжний термінал встановили у берлінському трамваї, якій курсує за третім маршрутом. Цей маршрут обрали навмисно, аби перевірити чи працюватиме апарат на вулиці Вітовського, відомо, що там слабкий інтернет, а також погана дорога. «На частині вулиці Вітовського колія у жахливому стані. Коли їде трамвай йде дуже велика вібрація, важливо протестувати апарат саме на цій частині, щоб знати чи впливатиме така вібрація на роботу терміналу», — розповів ZAXID.NET начальник відділу комп’ютерного забезпечення ЛКП «Львівелектротранс», Павло Маковецький.

Термінал займає досить багато місця, однак, «у Берліні, де раніше їздив цей трамвай, термінал стояв на тому ж місці і був ще більшим за наш. Це місце у трамваї призначене якраз для білетомата», — додав Павло Маковецький.

Якщо платіжний термінал себе виправдає, то такі ж почнуть встановлювати в інших берлінських трамваях, що курсують Львовом. Для старих вагонів доведеться обирати абсолютно інші білетомати, через іншу систему живлення у таких трамваях.

До того ж платіжні термінали мають встановити і в тролейбусах, однак там вони будуть трохи менші за розміром. А ще всі платіжні термінали перефарбують і нанесуть на них біло-жовті лівреї.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.