У львівському пологовому будинку померла внучка відомого голкіпера «Карпат»

Приміщення пологового відділення на вул. Рапопорта, у якому сталася трагедія

Приміщення пологового відділення на вул. Рапопорта, у якому сталася трагедія

У пологовому відділенні комунальної лікарні № 3, відомому як пологовий «на Джамбула», померла дитина. Батьки померлої дитини звинувачують у трагедії лікарку, натомість у лікарні лише з’ясовують причини трагедії. Крім того, з’ясувалося, що мати дівчинки є невісткою легендарного екс-воротаря «Карпат» Богдана Стронцицького.

Інформацію про трагедію, що сталася з його невісткою та ненародженою онукою у коментарі інтернет-виданню Футбол-24 підтвердив сам Богдан Стронцицький, який був воротарем «Карпат» у 1992-2002 роках.

«Я просто так це не залишу і доведу справу до кінця, таке попускати не можна. У моєї невістки нормально проходила вагітність, все було гаразд. Але її акушер-гінеколог робила все, щоб підвести її до кесаревого розтину. Хоча спокійно могли спровокувати пологи і дитинка народилася б живою-здоровою. А так вона померла у лоні матері і 15 годин лежала там мертвою. Ми одразу звернулися у прокуратуру, і ті вже відкрили кримінальну справу через лікарську халатність», – сказав Стронцицький.

Разом з тим, депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич оприлюднив у Facebook зверненняіншого дідуся померлої дівчинки – батька Тетяни Стронцицької, яка втратила дитину в пологовому будинку на вул. Рапопорта. У своєму повідомленні він описав усі деталі трагічного випадку.

За його словами, жінка поступила до пологового будинку «на Джамбула» 30 вересня. «За результатами УЗД було виявлено згущення вод та маловоддя і лікарка УЗД-стка сказала, що вже час народжувати, що не варто тягнути. Ти більше термін пологів настав ще 26 вересня. На це лікарка доньки Оксана Колодій відповіла, що ще не час і все в нормі», – написав батько.

Він зазначив, що після цього до вечора 3 жовтня вагітній жінці лише давали знеболювальні ліки і не готували її до пологів.

«Зранку 4 жовтня дочка почала відчувати, що дитина поводить себе не як зажди, подзвонила до Колодій, на що та відповіла, що вона зайнята і вона про неї не забула. Таня не стала її чекати і побігла до іншого лікаря, який зробив обстеження і сказав, що в дитини немає серцебиття», – зазначив батько Тетяни Стронцицької.

Після цього, за його словами, минула ще майже доба до того часу, коли жінці стимулювали пологи і вона народила мертву дівчинку.

Як зазначається в оприлюднених документах з пологового, зокрема у картці та протоколі УЗД, дитина мала вагу 3,85 кг та померла в утробі матері.

Джерело: zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.