У львівському парку Знесіння вигоріло кілька гектарів заповідної зони. Відео

У парку “Знесіння” згоріло 4 га заповідної зони

Відразу дві пожежі у понеділок, 6 квітня, гасили у Регіональному ландшафтному парку “Знесіння”, повідомляє Львів. Містобудування

Перше займання було у Великому Кар’єрі парку. Це заповідна зона. Як повідомили в адміністрації парку, на виклик виїжджали надзвичайники управління МНС Галицького району. Вогонь пошкодив приблизно 3-4 га заповідної зони.

Друга пожежа була вздовж вулиці Старознесенської. Згоріли 15 великих дерев, а також кущі і трави. Вогонь пошкодив близько 3-4 га території парку 🙁

«Задимлено було сильно, попіл з тліючих дерев розлітався на дуже велику територію – приблизно на 12-15 га, – повідомила очільниця Регіонального ландшафтного парку “Знесіння” Уляна Тарас. – Дерева горіли зсередини. Горіли просто стовбури зсередини, тому дерева погасити практично не вдалося. Надзвичайники їх тягнули тросами, наші працівники допомагали. Фахівці схиляються до думки, що в обох випадках це були підпали».

Пожежу вздовж Старознесенської гасили еменесники з Личаківського району. Вони склали акт на завдану шкоду загалом на 173 340 грн. Поліція також склала протокол, але порушників наразі не зловили. Державна екоінспекція свого акта ще не надала.

Нагадаємо, від учора в Україні діє урядова постанова про заборону гуляти в парках і скверах через карантин у зв’язку з коронавірусом. 

У парку "Знесіння" згоріло 4 га заповідної зони

Відразу дві пожежі у понеділок, 6 квітня, гасили у Регіональному ландшафтному парку "Знесіння" 🔥🔥🔥❗️Перше займання було у Великому Кар'єрі парку. Це заповідна зона. Як повідомили в адміністрації парку, на виклик виїжджали надзвичайники управління МНС Галицького району. Вогонь пошкодив приблизно 3-4 га заповідної зони.❗️Друга пожежа була вздовж вулиці Старознесенської. Згоріли 15 великих дерев, а також кущі і трави. Вогонь пошкодив близько 3-4 га території парку 🙁 «Задимлено було сильно, попіл з тліючих дерев розлітався на дуже велику територію – приблизно на 12-15 га, – повідомила очільниця Регіонального ландшафтного парку "Знесіння" Уляна Тарас. – Дерева горіли зсередини. Горіли просто стовбури зсередини, тому дерева погасити практично не вдалося. Надзвичайники їх тягнули тросами, наші працівники допомагали. Фахівці схиляються до думки, що в обох випадках це були підпали».Пожежу вздовж Старознесенської гасили еменесники з Личаківського району. Вони склали акт на завдану шкоду загалом на 173 340 грн. Поліція також склала протокол, але порушників наразі не зловили. Державна екоінспекція свого акта ще не надала.Нагадаємо, від учора в Україні діє урядова постанова про заборону гуляти в парках і скверах через карантин у зв’язку з коронавірусом.

Gepostet von Львів. Містобудування am Dienstag, 7. April 2020

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.