У львівському Парку культури стартував сезон атракціонів

У Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького відкрили атракціони для відвідувачів. «Містечко атракціонів» працюватиме п’ять днів на тиждень з 11:00 до 19:00. У прес-службі Львівської міської ради розповіли, що вихідними днями є понеділок та вівторок.

Джерело: ZAXID.NET.

Атракціони не працюватимуть у понеділок та вівторок

«На території містечка діють фудкорти зі смаколиками, напоями, морозивом та солодкою ватою. Каруселі щорічно проходять діагностичне експертне обстеження Західним експертно-технічним центром та Держгірхімпромнаглядом у Львівській області, тому є безпечними для відвідувачів», – повідомили у прес-службі ЛМР.

Речниця Парку культури та відпочинку Ірина Вовк у коментарі для ZAXID.NET розповіла, що нових атракціонів не купували. Вона зазначила, що каруселі цьогоріч прийняли перших відвідувачів на Великдень.

«В країні триває війна й не було коштів на те, щоб купувати нові атракціони. Наразі ціни для відвідувачів такі як і торік. Ми нічого не змінювали», – розповіла Ірина Вовк.

Зазначимо, що у Стрийському парку відновлюють скульптури, які пошкодили відвідувачі. У департаменті містобудування Львова розповіли, що орієнтовна вартість робіт становить 200 тис. грн. Зі скульптурами працює місцевий архітектор Андрій Федоришин.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.