У львівському Парку культури встановлять нові італійські атракціони

Їхня вартість становить майже ₴4 млн

Торік художники розфарбовували старі атракціони у парку

Торік художники розфарбовували старі атракціони у парку

ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького»  підписало договір з ТОВ «Італпарк» на постачання двох дитячих атракціонів за 3,93 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Зокрема, йдеться про атракціон «Обертальні чашки», де буде 24 посадкових місця, та «Дитячу вежу падіння» на 6 місць. Вони розраховані на дітей віком 3-12 років.

«Зараз атракціони почали виготовляти в Італії, через два місяці вони будуть доставлені у парк. Їх встановлять на місці застарілого атракціону «Північ», який ми демонтуємо. Там достатньо місця, щоб розмістити два нові атракціони», – прокоментував ZAXID.NET директор парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького Олександр Молодий.

Зразок атракціону "Обертальні чашки"

Зразок атракціону “Обертальні чашки”

За словами Олександра Молодого, у 2014 році у парку встановили новий атракціон «Дзвіночок». До цього часу атракціони не оновлювали протягом 12 років.

Фірма-переможець забезпечує доставку, установку, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи та навчання обслуговуючого персоналу. Гарантія на атракціони – не менше року.

Зразок атракціону "Вежа падіння"

Зразок атракціону “Вежа падіння”

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Атракціон-Сервіс» Володимира Сивашенка, яке пропонувало атракціони за 3,99 млн грн. ТОВ «Італпарк», яке виграло торги,  належить киянину Олексію Москаленку, повідомляє zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.