Понеділок, 4 березня

У львівському парку Франка облаштують дитмайданчик за мотивами казки «Лис Микита»

У парку Івана Франка, що у центрі Львова, встановлять новий тематичний дитячий майданчик – він буде присвячений мультику «Лис Микита», що був знятий за твором Івана Франка. Як повідомив заступник мера Львова з містобудування Любомир Зубач, майданчик вартістю 2,3 млн грн місту дарує анонімний інвестор, який зараз також фінансує ремонт доріжок у парку.

Джерело: ZAHID.NET.

«Вже маємо ескіз, ще цього року виробник почне виготовляти усі потрібні фігури й елементи, на весну хочемо вже змонтувати новий майданчик на місці того, що є. Фактично, це буде кардинальне оновлення. Всі герої майданчика впізнавані, за однойменним мультфільмом «Лис Микита», що за твором Івана Франка», – написав Любомир Зубач.

Ескіз нового маданчика

На новому дитячому майданчику буде вежа-лабіринт у вигляді замку висотою 8 м, а також дві менші вежі заввишки 6 м і 4,5 м, усі вони будуть з’єднані містками. На майданчику буде три рухливі мости, підвісний канатний тунель, лазанка, балансир, гойдалка-гніздо, а також фотозона – лев на троні.

«Виробник елементів майданчика досвідчений, дає гарантію на свої конструкції. Він проектував та виготовляв дитячі майданчики в Івано-Франківську, в Парку розваг «Уруру» – теж його робота», – додав Любомир Зубач.

Усі конструкції будуть виготовлені з дерева (акації). Загальна вартість проекту – 2,3 млн грн. Цей дитячий майданчик місту дарує благодійник – інвестор, який хоче залишитись анонімним.

Нагадаємо, що зараз у парку Франка триває ремонт доріжок. За кошти анонімного інвестора оновлюють доріжку за новітньою технологією – ці роботи вартують 8 млн грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.