У львівському ОХМАТДИТі госпіталізовані двоє дітей із підозрою на коронавірус

Ситуація із захворюваністю на коронавірус у львівському ОХМАТДИТі покращилася. Про це під час брифінгу повідомила директорка медзакладу Олександра Бурда.

Джерело: Суспільне.

За словами Олександри Бурди, пік захворюваності був у березні, а зараз на стаціонарному лікуванні перебуває четверо дітей дошкільного віку.

“Сьогодні у стаціонарі 4 хворих. З них двоє дітей з позитивними тестами в очікуванні на ПЛР-тест. Важких хворих немає. Ще одна дитина в очікуванні тесту має гарячку. Діти різного віку: 3 роки, 6 років, 2,5 роки, тобто дошкільного віку”, — сказала Олександра Бурда.

Як повідомив під час брифінгу координатор із вакцинації у Львівській області Олег Когут, на Львівщині провакцинували понад 94 тисячі людей.

Що відомо

  • За попередню добу в Львівській області провели 1159 досліджень на коронавірус, з них – 111 позитивних. Про це повідомляють у пресслужбі облдержадміністрації.
  • 29 травня на стадіоні “Арена Львів” відкрили центр вакцинації населення. На першому етапі там вакцинують людей, які записалися до списку очікування в додатку “Дія”, надалі планують щепити усе доросле населення.
  • Із 26 квітня на Львівщині діють протиепідемічні обмеження “жовтої” зони. До цього місяць на території області діяли обмеження “червоної” зони.
  • Департамент фармаконагляду експертного центру МОЗ оприлюднив звіт про результати спостереження за безпекою вакцин проти COVID-19.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов’язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.
  • Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, відновив госпіталізацію пацієнтів. Людей приймають у десяти відділеннях лікарні. Тривалий час пацієнтів не госпіталізували через переповненість лікарні хворими на коронавірус.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.