Вівторок, 23 квітня

У Львівському аеропорту відбулись заходи з нагоди 70-го ювілею Львівської митниці

Сьогодні  в аеропорту Львів відбулись заходи з нагоди ювілею Львівської митниці.

Напередодні зранку  працівники Львівської митниці в гарнізонному храмі Петра і Павла  провели спільну молитву за всіх, хто віддав життя за волю України, за мир, за  працівників митниці.

У старому терміналі аеропорту, де  1946 року було відкрито митний пост, який згодом став Львівською митницею привітати, митників зібрались ветерани, представники органів місцевого врядування, виконавчої влади, суміжних служб.

Під час вступного слова начальник митниці Левко Прокіпчук подякував ветеранам, тим хто стояв біля витоків Львівської митниці, закладав фундамент професіоналізму, надійності, відданості митний справі, її традиціям. Він відзначив, що вони  добре впорались зі  своїм завданням, створили одну з потужних митниць нашої держави.

Окремо він відзначив працівників митниці – учасників АТО:  «Без сумніву, сьогоднішній захід відбувається тому, що завдяки українському народові, його військовим, в тому числі працівникам Львівської митниці ми зупинили агресора на сході України. І сьогодні вони продовжують  захищати нас, роблять все, аби ми тут могли спокійно працювати. Я щиро вдячний всім учасникам АТО, всім волонтерам, всім, хто у важкий дл країни час в міру своїх можливостей долучився до її  збереження. Слава всім героям, хто віддав  за неї життя»,- сказав Левко Прокіпчук.

Також він запевнив присутніх, що гасло, яке обрала митниця до цього ювілею, «Славне минуле, достойне сьогодення, європейське майбуття», те, до чого ми прагнемо. Здійсниться, і наша митниця справді стане європейського взірця.

Після цього у присутності всіх учасників він разом з керівником Львівського летовища Тетяною Романовською відкрили пам’ятну таблицю на честь  70-річчя створення Львівської митниці.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.