У львівського екс-нардепа Володимира Парасюка народився син

Колишній народний депутат України зі Львова Володимир Парасюк вперше став батьком. Про це він повідомив у неділю, 31 жовтня, написавши у Facebook допис про те, що у нього народився син.

Джерело: ZAHID.NET.

«Емоції переповнюють вже другий день. Хочеться на весь світ ділитись своєю радістю – я став татом! Ми стали батьками! Це неймовірне відчуття! Життя стало ще яскравішим!», – написав Володимир Парасюк.

Володимир Парасюк став батьком 30 жовтня

Своє одруження 34-річний Володимир Парасюк публічно не афішував, а лише змінив статус у Facebook на «одружений» в червні 2021 року. Відомо, що Парасюк одружився з львівянкою Іриною Бойко, яка є власницею агенції, яка займається організацією весіль. Саме вона і народила йому сина.

Володимир Парасюк був активним учасником Революції Гідності та у 2014 році брав участь у бойових діях на Донбасі, був командиром 4-ї роти батальйону «Дніпро-1». 2014 року його обрали до Верховної Ради в окрузі №122 у Львівській області. На виборах 2019 року планував балотуватися на цьому ж окрузі, але його не зареєструвала ЦВК.

Володимир Парасюк відомий своєю емоційною поведінкою, бійками з правоохоронцями і навіть начальником підрозділу СБУ, він також кілька разів фігурував у ЗМІ як порушник ПДР.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.