У Львівський військовий госпіталь прибувають поранені. Яка допомога потрібна

У медикаментах потреби немає, але потрібні одяг, деякі продукти харчування та засоби гігієни.

військово-медичний клінічний центр Західного регіону

Щодо забезпечення ліками, то госпіталь надає пацієнтам усі необхідні препарати.

«Зараз майже усі хлопці у задовільному стані, проходять курси лікування. Двоє – у важкому стані, одного з них поки що тримають у реанімації. Ліками хлопці забезпечені, у кожного з них індивідуальна програма терапії та реабілітації», – розповів керівник Західного регіонального медіа-центру МОУ полковник Олександр Поронюк..

Втім, окрім медикаментів хлопці потребують одягу та засобів гігієни. Як розповіла волонтер «Медичної сотні» Світлана Сидоренко, хлопцям не вистачає домашньої їжі.

«Хлопці харчуються нормально, але просять кави та печива. Також бійці скучили за салом та м’ясними продуктами. Просять кефір, адже його, на жаль, є мало, і ми даємо його важкопораненим або після операції. Постійно потрібна вода, газована та негазована. Що ж до засобів гігієни, то необхідні станки для гоління та крем, можливо і дезодоранти, шампуні тощо. Можна приносити одяг та взуття, але велике прохання, щоб воно було чисте та в належному стані».

Волонтери «Медичної сотні» знаходяться на КПП Військово-медичного клінічного центру Західного регіону (Личаківська, 26).

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.